10 Prosta muzyka do ćwiczeń na siłowni

Czy jesteś sportowcem? Myślisz, że potrafisz grać na każdym instrumencie muzycznym? Nie? Wtedy pozwól mi powiedzieć, że jeśli nie masz muzyki grającej podczas wykonywania treningu, nigdy nie osiągniesz pożądanego poziomu wydajności.

Możesz myśleć, że gra na instrumencie muzycznym jest trudna, ale w rzeczywistości nie jest. Istnieje wiele prostych piosenek, które można grać podczas swoich treningów. A jeśli chcesz zostać profesjonalnym sportowcem, możesz grać różne rodzaje piosenek i rytmów.

Jeśli nie jesteś muzykiem, to nie martw się; możesz grać te piosenki i rytmy, wykonując poniższe kroki:

Wybierz odpowiednią piosenkę

Pierwszym krokiem jest wybranie piosenki, którą lubisz i możesz cieszyć się jej graniem. Powinna być chwytliwa i łatwa do zrozumienia, ale jeśli jest zbyt skomplikowana do grania, to nigdy się jej nie nauczysz.

Poćwicz kilka razy

Kiedy już wybierzesz piosenkę, nadszedł czas, aby ją przećwiczyć. Powinieneś ćwiczyć ją powoli i poprawnie. Im więcej będziesz ćwiczyć, tym większą pewność siebie zyskasz.

Dodaj rytm

Jeśli nie masz pojęcia jak grać rytm, to możesz zacząć od prostych uderzeń. Możesz użyć bębna, klaskać w dłonie lub użyć tego samego rytmu, który słyszysz w piosence.

Ćwicz dłużej niż pół godziny

Aby uzyskać jak najwięcej ze swojej praktyki, powinieneś ćwiczyć dłużej niż pół godziny. Twoje ciało i umysł będą cieszyć się muzyką bardziej, jeśli będziesz ćwiczyć przez dłuższy czas.

Wnioski:

Stosując się do tych prostych wskazówek, z pewnością będziesz cieszyć się swoją sesją treningową, a także poprawisz swoje wyniki. Jeśli potrafisz zagrać piosenkę, to możesz się jej również nauczyć. Jeśli możesz zagrać piosenkę, to z pewnością możesz nauczyć się nowej.