8 Minutowy Trening Abs

Czy wiesz, że osoba, która robi przysiady regularnie może spalić do 730 kalorii w ciągu zaledwie jednej godziny? Ponadto, robienie przysiadów pomaga również we wzmacnianiu mięśni pleców, mięśni brzucha i mięśni rdzenia.

Jednak nie każdy jest w stanie wykonywać przysiady. Głównym powodem, dla którego ludzie nie lubią robić przysiadów jest to, że wymaga to czasu i wysiłku. Istnieją różne rodzaje wariantów przysiadów, które możesz wypróbować, aby uczynić je bardziej wygodnymi dla Ciebie.

Oto 8 najlepszych i prostych sposobów na uzyskanie 8 minutowego abs:

Zacznij od najłatwiejszego

Jeśli jesteś nowy w tego typu treningu, to zacznij od najłatwiejszego sposobu. Zacznij od przysiadów, które wymagają minimum ruchów.

Zacznij od mięśni brzucha

W pierwszej kolejności zacznij od abs. Celem jest zbudowanie siły i wytrzymałości, a pierwszym krokiem jest użycie mięśni rdzenia.

Ćwicz z ciężarem

Możesz zacząć od podstawowego ciężaru, którego zwykle używasz do innych ćwiczeń. Jeśli jednak chcesz wykonywać ćwiczenia lepiej, wtedy możesz spróbować użyć cięższego ciężaru.

Wykonuj je rano

Jest to najbardziej efektywny czas na wykonywanie przysiadów, ponieważ sprawi, że poczujesz się bardziej energiczny i czujny. Ponadto, pozwoli Ci się skoncentrować na ćwiczeniu.

Rób je po południu

Robienie ich po południu pozwoli Ci odpocząć od pracy i pozwoli Ci spędzić czas z rodziną.

Wykonuj je wieczorem

Jest to również dobry czas na wykonywanie przysiadów. Wraz z końcem dnia, będziesz czuł się zmęczony i wyczerpany. Dlatego najlepszym czasem dla Ciebie na wykonywanie przysiadów będzie wieczór.

Trzymaj plecy prosto

Powinieneś trzymać kręgosłup prosto, ponieważ jest to najlepsza pozycja do wykonywania przysiadów.

Zatrzymaj ruch

Jeśli utkniesz w połowie ćwiczenia, to zatrzymaj ruch i pozwól swojemu ciału się zrelaksować.

Wnioski:

Są to jedne z najlepszych i prostych sposobów na uzyskanie 8 minutowego abs. Jeśli chcesz uzyskać więcej ze swojego treningu, a następnie można wypróbować te wskazówki.