5 Skuteczne ćwiczenia jogi dla utraty tłuszczu z brzucha

Porozmawiajmy o jednej rzeczy, która jest największym problemem dla kobiet dzisiaj jest utrata tłuszczu. Ile razy zastanawiasz się, czy nie wyglądasz zbyt pyzato lub z nadwagą? Jest to duży problem dla nas wszystkich, ponieważ tłuszcz jest wrogiem numer jeden kobiet.

A kiedy mówimy o tłuszczu, to najczęstszym problemem, z którym borykają się dziewczyny jest utrata tłuszczu z brzucha. Jest to jeden z najtrudniejszych zadań, aby stracić tłuszcz z brzucha, zwłaszcza dla kobiet. Więc, omówmy kilka skutecznych i szybkich sposobów, aby stracić tłuszcz z brzucha.

Joga jest najpotężniejszym sposobem na utratę wagi

Jeśli uważasz, że joga jest tylko dla osób niepełnosprawnych fizycznie, to nie jest prawdą, ponieważ joga jest dobrym i skutecznym narzędziem dla nas wszystkich. Praktykując jogę przez 30 do 45 minut dziennie, spalisz kalorie i uzyskasz doskonały kształt swojego ciała.

Wykonaj stojącą deskę

Stań w linii prostej ze stopami razem i umieść ręce za głową. Trzymaj ciało prosto i nie poruszaj stopami. Następnie utrzymaj tę pozycję przez 30 do 60 sekund i powtórz ją przez 2 do 3 razy.

Podnoszenie nóg

Połóż się na plecach i podnieś nogi na wysokość ramion. Trzymaj kolana zgięte i dociskaj stopy do podłoża. Teraz podnieś prawą nogę do góry i opuść ją z powrotem. Powtórz to od 5 do 8 razy i zrób to samo dla lewej nogi.

Zrób pozę kobry

Usiądź na krześle i trzymaj ręce skrzyżowane przed sobą. Zegnij głowę, aby dotknąć kolan. Teraz podnieś klatkę piersiową i spójrz na sufit. Utrzymaj tę pozycję przez 3 do 5 minut i powtórz ją 2 do 3 razy.

Zrób odwróconą valsasanę

Stań w postawie w kształcie litery T. Weź prawą rękę i umieść ją pod głową. Twoje dłonie powinny być skierowane do góry. Teraz zegnij łokcie i trzymaj ręce nad głową.

Wnioski:

Wykonując te ćwiczenia, będziesz w stanie spalić kalorie i uzyskasz doskonałe ciało. Są to najlepsze i skuteczne sposoby na spalanie tłuszczu i uzyskanie najlepszego kształtu ciała.