Jak sprawić, aby Twoja kolacja była prosta i pyszna

Kolacja jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Jest to czas, kiedy trzeba będzie przygotować i służyć pyszne jedzenie do swoich członków rodziny. Jest to czas, kiedy będziesz musiał sprawić, że będą szczęśliwi i cieszyć się jedzeniem, które przygotowałeś. Jeśli jesteś osobą zajętą, to nie masz dużo czasu, aby spędzić na przygotowaniu i gotowaniu kolacji. Być może trzeba będzie ugotować kilka potraw i bardzo ważne jest, aby to proste i smaczne.

Więc, oto kilka prostych i smacznych przepisów dla Ciebie.

Enchiladas z kurczaka

Składniki dla tego przepisu to puszka kremu z kurczaka, puszka sosu enchilada i 4 duże piersi z kurczaka bez kości. Po pierwsze, trzeba wymieszać śmietanę z kurczaka i sos enchilada. Po drugie, musisz położyć piersi z kurczaka na wysmarowanym tłuszczem naczyniu do pieczenia i zalać je mieszanką. Po tym, przykryć folią aluminiową i piec przez około 45 minut.

Warzywne Stir Fry

Trzeba pokroić warzywa w średniej wielkości kawałki i włożyć do miski. Warzywa przełożyć na patelnię i dodać do nich sól i pieprz. Dodaj do niej 1 łyżkę oleju sezamowego i pozwól jej się rozgrzać.

Przełóż warzywa na patelnię, a następnie przykryj ją pokrywką. Przełącz płomień na wysoki i pozwól, aby gotowały się przez 5 minut. Następnie skręć płomień na niski i gotuj przez kolejne 20 minut.

Grillowany kurczak

Musisz pokroić pierś z kurczaka na małe kawałki i wymieszać je z masłem i czosnkiem w proszku. Przykryć kawałki kurczaka i grillować je przez około 5 minut. Zdjąć kurczaka z grilla i posypać go odrobiną soli i pieprzu.

Kremowa zupa grzybowa

Podsmażyć grzyby na maśle i dodać mleko. Dodać do niego serek śmietankowy i śmietanę, a następnie pozwolić mu się zagotować.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobały ci się te przepisy, a te proste przepisy na obiad pomogą ci uczynić twój obiad prostym i pysznym.