Twórcze TO i OWO – ekologiczne warsztaty dla dzieci

Temat: Twórcze to i owo – ekologiczne warsztaty dla dzieci
Prowadząca: Sylwia Stępniewska
Termin: 28 marca 2020 godz. 11:00-13:00
Koszt: 40 zł do 2.03.2020 /50 zł po 2.03.2020

Zapisy: kontakt@port-fitness.pl, tel. 608 870 504

 Czy da się wykorzystać rzeczy niepotrzebne, przedmioty przeznaczone “do kosza: i stworzyć z nich przepiękne ozdoby np. lampiony? Oczywiście! Nie dość, że będą ozdobą naszego domu/ pokoju/podwórka to jeszcze będzie to EKOLOGICZNE! Jak dodamy do tego dobrą zabawę to robią nam się z tego wspaniałe chwile!

Celem warsztatów jest pobudzenie dziecięcej wyobraźni poprzez różnego rodzaju prace twórcze, łączące oczywiste i nieoczywiste elementy i działania plastyczne. Będziemy korzystali ze znanych dzieciom technik jak: malowanie, rysowanie, wycinanie, wydzieranie, przyklejanie, przyszywanie itd. jednocześnie, wykorzystując materiały, z których, na co dzień inaczej lub w ogóle nie korzystamy: słoiki, opakowania plastikowe, kartonowe, materiały spożywcze, tkaniny, druciki, patyki, sznurki, gazety itp. W efekcie stworzymy oryginalne, niepowtarzalne małe, ale bardzo osobiste działa sztuki. W sposób nieoczywisty zmienimy zastosowanie przedmiotów, dając im nowe życie.

Warsztaty poprowadzi:

Sylwia Stępniewska – animatorka kultury z wieloletnim doświadczeniem. Przez dziesięć lat pracowała  
w Gdańskim Archipelagu Kultury. Prowadziła zajęcia artystyczne dla maluchów, wymyślała i koordynowała Akcje Letnie dla dzieci. Organizowała wystawy artystyczne, współtworzyła imprezy kulturalne. Obecnie pracuje, jako bibliotekarz w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej, gdzie również dodatkowo zajmuje się animacją i prowadzi plastyczne warsztaty dla dzieci powiązane z promocją czytelnictwa. Z wykształcenia dziennikarz z zamiłowania maluje, tworzy w glinie. Jej nowa miłość, tym razem sportowa, to wspinaczka.

Weź udział w naszych warsztatach
i pogłębiaj swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz sportu.
 Zobacz więcej
Weź udział w naszych warsztatach
i pogłębiaj swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz sportu.
 Zobacz więcej
Call Now Button