Trenuj tak jak lubisz! Zajęcia fitness Gdańsk

utworzone przez | Sie 29, 2018 | 0 komentarzy

Zajęcia fitness Gdańsk

– to hasło zyskuje na coraz większej popularności wśród mieszkańców naszego nadmorskiego miasta. W mediach społecznościowych, telewizji i gazetach ciągle widzimy “fitludzi”, którzy polecają konkretne treningi: “Biegaj! To najlepszy sposób na odchudzanie!”, “Trening cardio to strata czasu – nie daje żadnych efektów”, “Tylko ciężki trening na siłowni da porządne rezultaty”. Kto ma rację? Nikt i każdy po trochu. Ktoś, kto zrzucił zbędne kilogramy dzięki bieganiu będzie promował taki sposób pozbycia się wagi, osoby lubiące podnosić ciężary,  które nie lubią wysiłku cardio polecą siłownię itd.     

Z tego wszystkiego możemy wywnioskować, że do wybory mamy wiele form i…. bardzo dobrze! Zajęcia fitness Gdańsk Nowy Port  – to oferta z szerokim grafikiem przemyślanych zajęć, które możecie wybrać, aby cieszyć się profesjonalnym treningiem w dobrej atmosferze!

Zajęcia fitness Gdańsk Trening Body Pump na sali Port Fitness – Nowy Port ul. Na Zaspę 31A

Regularne treningi

Jednak cokolwiek wybierzecie to najważniejsze jest, aby TRENOWAĆ REGULARNIE i odżywiać się zdrowo. O odżywianiu też każdy pisze i mówi co innego. Jednak ten temat jeszcze poruszymy. Po pierwsze: Wybierz trening, który lubisz pozwalający spełnić Ci Twój cel. Chcesz schudnąć? Poprawić kondycję? Wyżyć się po całym dniu w pracy lub przy obowiązkach w domu? Poprawić wyniki sportowe? A może siedząca praca przyczyniła się do bólu kręgosłupa i potrzebujesz ratunku? Każdy z nas ma inny cel, który pomożemy Ci osiągnąć.

Osoby chcące zrzucić wagę oraz dla amatorów sportu chcących poprawić swoje wyniki zapraszamy na dwa rodzaje ćwiczeń: wzmacniające oraz cardio. Różnica pomiędzy osobami, które chcą schudnąć, a sportowcami będzie taka, że Ci pierwsi wezmą mniejsze obciążenie, a drudzy większe. Instruktor na sali spojrzy na funkcjonalność ciała ćwiczących i podpowie jakie mięśnie należy wzmocnić i co poprawić: mobilność, stabilność… aby uzyskać lepszy wynik.

zdrowy kręgosłup

Do tych pierwszych zajęć należy trening Body Pump, który rewelacyjnie rzeźbi całe ciało. Jeżeli nie lubicie podskoków, obrotów i wszystkich typowo “fitnessowych” kroków to idealnie trafiliście! Tutaj nawet rozgrzewka zaczyna się od konkretnych ćwiczeń! Kolejną propozycją jest Obwód z mocą  – trening dla osób, które nie lubią nudy. Kilka stacji rozstawionych na sali, a na każdej   z nich inne ćwiczenie: sztangi, kettle, gumy, piłki lekarskie – za każdym razem wzmacniamy całe ciało, ale w inny sposób.

TBC to trening, na którym w większości przypadków używamy ciężaru własnego ciała. Idealnie pokazuje, które partie domagają się wzmocnienia. Poprawia również sprawność i wydolność! Na wzmocnienie i modelowanie dolnych partii ciała proponujemy BUP. Zajęcia te opierają się na ćwiczeniach z obciążeniem głównie pośladków i ud. Tu także zapraszamy osoby chcące poprawić ich wygląd jak i tych, co chcieliby wzmocnić nogi, a dzięki temu być sprawniejsi.

Trening funkcjonalny z niepozorną, kilogramową piłeczką, połączony z elementami sztuk walki to nowość w polskim fitnessie! Speedballfitness to połączenie treningu wzmacniającego i wydolnościowego, stworzony przez amerykańskiego trenera Steve’a Feinberga. 

brzuch, uda i pośladki

 

Jakie jeszcze zajęcia fitness oferujemy?

Co jeżeli chcielibyście ćwiczyć, a nie możecie skakać, biegać i wykonywać gwałtownych ruchów ponieważ stan zdrowia i waga nie pozwala na intensywne zajęcia? A może jesteście przetrenowani i Wasze mięśnie potrzebują odpoczynku? Z pomocą przychodzi Zdrowy Kręgosłup i Stretching. Pierwszy trening, to połączenie wzmacniania, rozciągania i poprawy mobilności ciała. Drugi skupia się na rozciąganiu poszczególnych mięśni, co przekłada się na lepsze treningi na innych zajęciach i sprawniejsze ciało na co dzień. Spokojne, ale wymagające pozycje sprawią, że spocicie się…. sami nie wiedząc w jaki sposób do tego doszło? Fitness nie zna granic wieku! Dlatego w naszej ofercie znajdziecie trening dla seniorów, który polega na ćwiczeniach szczególnie bezpiecznych dla stawów, kręgosłupa i serca. Umów się i trenuj wspólnie z nami – zapraszamy na zajęcia fitness Gdańsk w Nowy Port.

Osoby zapracowane, pracujące zmianowo lub mające nieregularny tryb życia, które chcą ćwiczyć zapraszamy do kontaktu w sprawie indywidualnych treningów! Mogą być one przeprowadzone pojedynczo lub w parach. Mogą odbywać się w domu lub na sali ćwiczeń. Trening personalny Gdańsk, to to czego szukacie! Instruktor i dietetyk są do Waszej dyspozycji. Zajęcia twarzą w twarz pozwolą wyeliminować błędy i skupić się na konkretnym celu jakim jest piękna sylwetka i dobra kondycja. 

Zajęcia fitness w Gdańsku zyskują na popularności dlatego chcemy, aby nasz trening był profesjonalny, ale przeprowadzony    z radością. Dzielnica Nowy Port, w której prowadzimy treningi ma niesamowity klimat i to właśnie sprawia, że jesteśmy tutaj! Traficie do nas bez problemów, bo z każdej części miasta dojeżdżają tramwaje (z okolic Centrum, Letnicy, nr 10, z okolic Brzeźna i Wrzeszcza nr 5 ) oraz autobus 148 z Przymorza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Call Now Button