Zdrowe Warsztaty dla dzieci 5-8 lat 

Temat: Zdrowe Warsztaty dla dzieci 5-8 lat

Prowadzący: Dagmara Banach

Termin: 15 lutego 2020 godz. 15:00-17:00

Koszt: 60 zł do 31.01.2020 /70 zł po 31.01.2020

Wydarzenie na Facebook

Zapisy: kontakt@port-fitness.pl, tel. 608 870 504

BROKUŁ? – Bleeee.., Marchewka? – Fuuuuj…, Papryka? – Nieeee…Jeżeli znacie te reakcje swoich pociech na zdrowe produkty, a chcielibyście to zmienić i dać swoim dzieciom pełnowartościowy posiłek, który jedzą ze smakiem to  koniecznie przyprowadźcie je na nasze dietetyczno – kulinarne warsztaty dla Dzieci poprowadzone przez doświadczoną dietetyk Dagmarę Banach, która sprawi że dzieci same będą domagały się warzyw i owoców!

celem warsztatów jest nabieranie dobrych nawyków przez dzieci poprzez samodzielne przygotowywanie jadłospisu, łączenie zdrowych produktów w pyszne potrawy i DOBRĄ ZABAWĘ! Przede wszystkim chcemy podczas gier  i zabaw podczas których wyostrzymy zmysły: węch, smak, dotyk pokazać dzieciom, jak ważne jest zdrowe jedzenie dla zdrowia całej rodziny.

Na tych warsztatach najmłodsi pod okiem doświadczonego dietetyka wcielą się w szefów kuchni i SAMI: BĘDĄ UKŁADAĆ JADŁOSPIS! BĘDĄ DECYDOWAĆ CO BĘDZIE NA TALERZU!
DOWIEDZĄ SIĘ DLACZEGO WARTO JEŚĆ OWOCE I WARZYWAJAK PRZYGOTOWAĆ WARZYWA ABY BYŁY SMACZNEN, a naszym talerzu ma być: smacznie zdrowo i kolorowo!

Warsztaty poprowadzi:

Dagmara Banach – dietetyk, absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Stale poszerzająca i aktualizująca swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach, kursach i konferencjach. Z racji wykształcenia dobrze czuje się w dietoterapii wielu  chorób, z zainteresowania psychologią wplata do współpracy wiele narzędzi z zakresu psychodietetyki, Korzysta z wiedzy popartej badaniami naukowymi, obserwuje potrzeby podopiecznych i stara się jak najlepiej dopasować strategię zwracając uwagę nie tylko na składniki odżywcze, ale także (a może przede wszystkim) możliwości czasowe, preferencje żywieniowe i kubki smakowe danej osoby. Propaguje racjonalne podejście do diety, na co wskazuje także nazwa jej działalności „Nie tylko sałatki”. To nie jest dietetyk, który powie Ci, że już nigdy nie zjesz ciastka. To dietetyk, który nauczy Cię, jak to ciastko zjeść, żeby nie niosło to za sobą negatywnych konsekwencji. 

Nie tylko sałatki Dagmara Banach

Weź udział w naszych warsztatach
i pogłębiaj swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz sportu.
 Zobacz więcej
Weź udział w naszych warsztatach
i pogłębiaj swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz sportu.
 Zobacz więcej
Call Now Button