Trening personalny Gdańsk, czyli jak zacząć trenować?

utworzone przez | Wrz 11, 2018 | 0 komentarzy

Zaczynamy zmiany! 

Z nadchodzącym wrześniem w końcu chcemy wziąć się za siebie! Mamy ambitne plany, aby schudnąć, wysmuklić sylwetkę i zacząć się ruszać. Często kupujemy karnet na siłownię chodzimy 2-4 razy w tygodniu i…. na tym się kończy. Ci bardziej wytrwali będą trenować, poszukają motywacji w Internecie lub sami metodą prób i błędów będą próbowali osiągnąć wyznaczone cele. Jednak, aby zaoszczędzić na czasie i często na zdrowiu najlepszym rozwiązaniem będzie zgłoszenie się do doświadczonej osoby jaką jest trener personalny.

Już na pierwszym spotkaniu po rozmowie z instruktorem wyznaczysz swój cel i drogę do niego, co jest zazwyczaj najtrudniejszym odcinkiem drogi do upragnionej sylwetki lub sprawności fizycznej. Na kolejnych spotkaniach szybko zauważysz progres w coraz lepszej technice wykonywanych ćwiczeń, zrzucaniu kolejnych kilogramów, ciężarze czy większej ilości powtórzeń. Najważniejsze jednak, że na każdy kolejny trening wybierzesz się z ochotą, a po wyjściu z sali ćwiczeń pozytywnej energii nie braknie Ci, aż do następnego razu! 

trening personalny Gdańk

 

Trening personalny Gdańsk Nowy Port

Na trening personalny w Gdańsku lub trening w małej grupie zapraszamy do Port Fitness! To tutaj w rodzinnej atmosferze ćwiczymy na własnej sali, gdzie sprzęt dostępny jest tylko dla nas. Bez ciekawskich spojrzeń, bez czekania w kolejce do konkretnej maszyny – idziemy według wyznaczonego planu. Nasi trenerzy z uśmiechem na twarzy i profesjonalizmem podchodzą do każdych zajęć, bo sport i zdrowy styl życia to ich pasja, którą chcą zarażać! Zależy nam, aby aktywność fizyczna stała się stałym elementem Twojego życia, a nie tylko krótką przygodą. Pokazujemy różne możliwości wykonywania treningu i dojścia do celu. Dzięki temu każdy może wybrać aktywność jaką lubi, a mieszając formy treningowe i robiąc w nich postępy poruszymy każdy nawet najmniejszy mięsień w naszym ciele. Przyjdź do nas na zajęcia fitness Gdańsk Nowy Port. Umów się na trening personalny.

Dieta smaczna i  zdrowa

Nieodłącznym elementem treningu jest zdrowe odżywianie. Nie raz osoby zaczynające treningi na siłowni, ćwiczące 3-4 razy w tygodniu nie widzą żadnych efektów… to znaczy są – podnosimy więcej, ćwiczymy coraz dłużej, ale nasza waga powiększa się lub stoi w miejscu! Kiedy zabieramy się za aktywność fizyczną myślimy, że możemy zjeść więcej! Jednak to nie do końca prawda – musimy jeść lepiej! Dlatego oprócz treningu warto ułożyć sobie zbilansowaną dietę składającą się z potraw, które lubimy. Tak działa Dietetyk Port Fitness! Nie dość, że pokaże jak zjeść smacznie, zdrowo i tanio, to jeszcze potrawy będą szybkie do zrobienia i zasmakują całej rodzinie! I najważniejsze: nie będziecie chodzili głodni! 

Podsumowując: do bezpiecznego i szybkiego osiągnięcia zamierzonych efektów najlepiej podejść z profesjonalnym wsparciem. Zaoszczędzimy wtedy czas, zdrowie i pieniądze, a naszą ciężką, ale satysfakcjonującą pracę wynagrodzi nam dobre samopoczucie, zdrowie i większa pewność siebie, bo nie ma nic lepszego niż poczuć się dobrze we własnej skórze!

Zapraszamy wszystkich na trening personalny Gdańsk w Nowy Port. Dołącz do nas i ćwicz razem z nami w miłej i rodzinnej atmosferze.

wspólne treningi w port Fitness

Call Now Button