Refluks i zgaga – dieta pomaga

Temat: Refluks i zgaga – dieta pomaga
Prowadzący: Dagmara Banach
Termin:  4 kwietnia 2020 godz. 11:00-14:00
Koszt: 60 zł do 21 marca 2020 / 70 zł po 21 marca 2020

Wydarzenie na Facebook

Zapisy: kontakt@port-fitness.pl, tel. 608 870 504

Pieczenie w przełyku, odbijanie, ból w okolicach mostka, brzydki zapach z ust, ból gardła, wzdęcia czy kwaśny smak w gardle… zgaga i refluks dotykają coraz większej ilości osób bez względu na wiek i płeć. Jedni z nas nieustannie leczą się tabletkami drudzy poddają się i “jakoś z tym żyją”.

Bardzo ważnym – jeżeli nie NAJWAŻNIEJSZYM elementem przy powyższych objawach jest odpowiedni sposób ODŻYWIANIA!

Warsztaty, które poprowadzi doświadczona dietetyk Dagmara Banach pomogą zarówno tym, którzy mają zdiagnozowany refluks jak i podejrzewającym u siebie tę przypadłość. Powiemy jak jeść, co jeść, a jaki produkty powodują nasilenie refluksu.  Dla osób, które podejrzewają u siebie refluks lub mają jego objawy podpowiemy jakie badania zrobić i do jakiego specjalisty udać się, aby złagodzić objawy i odpowiednio się leczyć.

Warsztaty poprowadzi:
Dagmara Banach – dietetyk, absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Stale poszerzająca i aktualizująca swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach, kursach i konferencjach. Z racji wykształcenia dobrze czuje się w dietoterapii wielu  chorób, z zainteresowania psychologią wplata do współpracy wiele narzędzi z zakresu psychodietetyki, Korzysta z wiedzy popartej badaniami naukowymi, obserwuje potrzeby podopiecznych i stara się jak najlepiej dopasować strategię zwracając uwagę nie tylko na składniki odżywcze, ale także (a może przede wszystkim) możliwości czasowe, preferencje żywieniowe i kubki smakowe danej osoby. Propaguje racjonalne podejście do diety, na co wskazuje także nazwa jej działalności „Nie tylko sałatki”. To nie jest dietetyk, który powie Ci, że już nigdy nie zjesz ciastka. To dietetyk, który nauczy Cię, jak to ciastko zjeść, żeby nie niosło to za sobą negatywnych konsekwencji. 

Nie tylko sałatki Dagmara Banach

Weź udział w naszych warsztatach
i pogłębiaj swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz sportu.
 Zobacz więcej
Weź udział w naszych warsztatach
i pogłębiaj swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz sportu.
 Zobacz więcej
Call Now Button