Witamy w miejscu, w którym każda aktywność fizyczna wywołuje pozytywną energię! Łączymy świetny, rodzinny klimat z profesjonalnym treningiem, a co za tym idzie każde zajęcia oprócz wielkiej satysfakcji dadzą niesamowitą radość i pożytecznie wykorzystany czas dla siebie!

o nasFitness w naszym wydaniu, to przede wszystkim droga do zdrowego, sprawnego i szczęśliwego życia! Stawiamy na radość oraz satysfakcję z wykonywanych treningów! Nasze doświadczenie zdobyte podczas pracy na sali treningowej, wiedza zdobyta w trakcie warsztatów w najlepszych szkołach fitness i pasja wynikająca z aktywnego stylu życia połączyły się tworząc miejsce z rodzinnym klimatem i profesjonalną kadrą.

Niezależnie czy lubisz ciężki trening siłowy, energiczne cardio, ćwiczenia funkcjonalne  czy spokojne ćwiczenia na zdrowy kręgosłup! U nas każdy znajdzie swój sposób na trening wśród serdecznej atmosfery i pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy pomogą osiągnąć wyznaczony cel.  Spróbuj raz, a wrócisz po pozytywną energię!

Zapraszamy na zajęcia fitness Gdańsk do Port Fitness !

Weź udział w naszych warsztatach
i pogłębiaj swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz sportu.
 Zobacz więcej
Weź udział w naszych warsztatach
i pogłębiaj swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz sportu.
 Zobacz więcej
Call Now Button