Mapa Marzeń czyli jak dogonić marzenia

 

Temat: Mapa Marzeń czyli jak dogonić marzenia

Prowadzący: Małgorzata Jasiukajć, Aneta Skowyra-Maur

Termin: 7 marca 2020 godz. 15:00-17:30

Koszt: 60 zł do 21.02.2020 /70 zł po 21.02.2020

Zapisy: kontakt@port-fitness.pl, tel. 608 870 504

 Po 1 – Nie rezygnuj ze swoich marzeń i celów, bo “masz za dużo na głowie”, nie odkładaj swoich postanowień na później, bo “nagle coś wyskoczyło”, nie poddawaj się jeżeli coś poszło nie tak – zawalona dieta, opuszczony trening, nieprzeczytana strona książki ? To nie powód, aby rezygnować! Ile razy upadłaś/upadłeś  zanim nauczyłaś / nauczyłeś się chodzić? Jutro też jest dzień, a TWÓJ CEL NADAL CZEKA NA REALIZACJĘ – MUSISZ GO TLKO WIDZIEĆ!

Po 2 – Przestań patrzeć na innych – zacznij działać! Z rozmarzoną miną przeglądasz Instagram, Facebook i programy telewizyjne i też chcesz: otworzyć własną firmę, zamienić pasję w pracę, urządzić mieszkanie,  pojechać w ciepłe kraje, wylegiwać się na plaży, skoczyć ze spadochronem, kupić nowe auto, nauczyć się języka, przebiec maraton, jeździć konno  lub po prostu zrobić sobie wycieczkę rowerową do Sopotu, napić się kawy nad morzem i odetchnąć?

PRZESTAŃ PRZEGLĄDAĆ – ZACZNIJ DZIAŁAĆ! TE WARSZTATY ZAMIENIĄ TWOJE MARZENIA W DZIAŁANIA!

Pierwszy kwartał 2020 r już prawie na Tobą. Kasa w portfelu się nie zgadza, obiecanego awansu jak nie było tak nie ma, a wakacje na wymarzoną Teneryfę odłożone są na przyszły rok, a no tak: na kurs językowy wrócę… innym razem.

Krok po kroku wspólnie stworzymy mapę. Określimy azymuty:  co chce? co mogę?  co muszę z tym zrobić ?

– BY przyznać się przed samym sobą do własnych pragnień i marzeń.
– BY wyznaczyć kierunek i cel swoim marzeniom.
– BY patrzeć na swoją wizualizację – MAPĘ MARZEŃ codziennie i realizować je
– BY marzenia stały się realne, mierzalne i osiągalne.

Warsztaty poprowadzą:

Małgorzata Jasiukajć  – Od 12 lat powiązana ze sprzedażą. Od 5 lat jako trener.  Od 2 lat konsultant MaxiDISC,a od roku coach ICF. Podnoszę sobie nieustannie poprzeczkę, bo uwielbiam to co robię. Prowadziłam zajęcia dla przyszłych trenerów z wystąpień publicznych i szkoleń kompetencji miękkich. Na co dzień współpracuję z korporacjami finansowymi, ubezpieczeniowymi i farmaceutycznymi.
Planuję, określam cele, rozwijam, szukam rozwiązania by w korpo nie zwariować. By słuchać i słyszeć. By zadbać o siebie i zatrzymać się na chwilę, bo jak nie ja, to kto?
Nie samą pracą człowiek żyje.
Kinomaniaczka.
Właścicielka psa.

 Aneta Skowyra Mazur – Trener biznesu i rozwoju osobistego/ konsultantka MaxieDISC/ pedagog/ menedżer ekonomii społecznej. Od 2008 roku praktyk zarządzania w największych firmach z sektora finansowego i ubezpieczeniowego. Różnorodność i dynamika stawianych przede mną zadań pozwoliła mi wypracować skuteczny zestaw narzędzi z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji oraz zarządzania celami, którego z sukcesem używam i wzbogacam, jako właścicielka firmy, szefowa samej siebie, miłośniczka kultury i sztuki, fascynatka zmienności i różnorodności ludzkiej natury, niepoprawna optymistka, organizatorka rzeczy niemożliwych, kolekcjonerka dobrych chwil.
Kobieta.
Ja.

Weź udział w naszych warsztatach
i pogłębiaj swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz sportu.
 Zobacz więcej
Weź udział w naszych warsztatach
i pogłębiaj swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz sportu.
 Zobacz więcej
Call Now Button